Bisikletler – Bikes the Movie (2018) Filmi Full izle

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Aile film izle
Telif ve şikayet için lütfen iletişime keçin. ( [email protected] ) #EvdeKal
Film Bilgileri

Bisikletler – Bikes the Movie (2018) Filmi Full izle |720p|

Bisikletler izle, Bikes the Movie izle – Dünya’da Spokesville adında muhteşem, büyülü bir yer var. Bir vadide, temiz hava ve çiçekli bahçelere sahip bu güzel şehir, tamamen insan dilini konuşabilen bisikletlerle doludur.

Speedy adında büyüleyici bir yeşil dağ bisikleti burada ailesi ile birlikte yaşıyor. Çocuğun sıkılmayı sevmeyen birçok arkadaşı var ve günlük olarak çeşitli tatiller, eğlence ve çılgın yarışmalar düzenliyor. Şu anda büyük bir yıllık yarışa hazırlanıyorlar ve çok endişeli. Oğlunun endişelerini ve endişelerini anlayan baba, sadece tavsiyeye yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda eski lastiklerin yorulmadan eğitimden hızlı bir şekilde silinmesi durumunda yeni lastikler ve değiştirilebilir tekerleklerle de stok yapıyor.

Aniden, kasaba sakinleri korkunç haberler öğreniyor – bilinmeyen biri gaz motoru denilen garip bir mekanizma icat etti ve şimdi araçların eski tasarımını değiştirmeyi, böylece atmosferi kirletmeyi ve çevreyi yok etmeyi amaçlıyor. Küçük binici en iyi arkadaşlarını içeren bir ekip kurar ve korkunç buluşla savaşmayı amaçlayan hareketin gerçek lideri olur. Bir eylem planı geliştiriyorlar, ancak kaderin kahramanları daha fazla sürpriz hazırladığı ortaya çıktı.

IMDB Puanı

Yıl

Ülke

Yönetmen

Senaryo ,

Oyuncular , ,

Yapım Şirketi Vídeo Brinquedo

Kategori Aile film izle,Animasyon film izle,Spor film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Sitemizde toplam 800 filmi izleyebilir, 29 kategoriye göz atabilir ve 27 yoruma bakabilirsiniz.