Deadpool 2 (2018) Filmi Full izle

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Aksiyon film izle
Telif ve şikayet için lütfen iletişime keçin. ( [email protected] ) #EvdeKal
Film Bilgileri

Deadpool 2 (2018) Filmi Full izle |1080p|

Deadpool 2 izle – Filmin ilk bölümünün olaylarından sonra uzun yıllar geçti. Bu hikayenin kahramanı, konuşkan paralı asker Deadpool, bir süper kahraman olarak görevinin ne olduğunu düşünmeden kendi zevkine göre yaşıyor. Adam tam anlamıyla tüm şehri korku ve dehşete kapmaya hazır, sivillerin korunmasından mümkün olduğunca uzak şeyler yapıyor. Gerçekten, her birimiz insanların kurtuluşunu farklı algılıyoruz. Ve kahraman bunun için suçlanamaz. Kendi dünya görüşüne, birinin kendi görüşüne sahip. Hepimiz farklıyız ve bu normal.

Gizemli gelecekleri gizemli savaşçı – Keyball ortaya çıktığında her şey tam olarak değişir. Yeni bir neslin evrensel bir askeri ve geçmişte belirli bir hedefle geldi – Deadpool’un garip yetenekleri olan sıradan bir çocuk olan yakın arkadaşını yok etmek. Ancak yıllar sonra tüm ölümlü dünyamızı yok etmek zorunda olan kötü bir kötü adam olacak.

Bu yüzden, kişisel bir süper kahraman ekibi kurmanın ve yeni arkadaşlarla birlikte, iş arkadaşlarınızla, adamı aptal bir saç modeli ile tehlikeli bir manyaktan korumak için zamanı geldi. Sadece Keyball sadece pes etmeyecek ve idealleri için son duruşa kadar olacak.

IMDB Puanı

Yıl

Ülke

Yönetmen

Senaryo , ,

Oyuncular , , ,

Ödüller 6 ödül & 50 Adaylık.

Yapım Şirketi 20th Century Fox

Kategori Aksiyon film izle,Komedi film izle,Macera film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Sitemizde toplam 846 filmi izleyebilir, 29 kategoriye göz atabilir ve 26 yoruma bakabilirsiniz.