Dokuzuncu Bölge – District 9 (2009) Filmi

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Aksiyon Filmleri
Film Bilgileri

Dokuzuncu Bölge – District 9 (2009) Filmi |720p|

Yasak Bölge 9 izle, District 9 izle, Dokuzuncu Bölge izle – Neil Blomkampa tarafından yönetilen “Dokuzuncu Bölge”. Filmin prömiyeri 13 Ağustos 2009’da yapıldı. Bu, uzaylılarla ilgili orijinal ve beklenmedik bir hikayeye sahip alışılmadık bir resim. Aktörler o kadar çok oynar ki, her izleyici resimdeki karakterlerle empati kurar ve sempati duyar. Özellikle zavallı insanların silahlarını yabancılar üzerinde test ettikleri sahneler. Bu, küçük bir bütçeyle kaliteli ve ilginç bir filmin harika bir örneğidir.
Filmin konusu: Dünya gezegenine gelen uzaylı yaratıklar sığınır. Bunlar uzak gezegenlerinden gelen mültecilerdir. İnsanlar ya uzaylı yaratıklardan savaş ya da yeni teknolojik uygulamalar beklerler. Ama ne biri ne de diğeri gerçekleşmez. Uluslararası topluluk uzaylılarla ne yapılacağına karar verirken, Güney Afrika bölgesinde 9 numara için geçici bir kamp düzenliyorlar …
Herkes sitemizi ziyaret edebilir ve kayıt olmadan ve tamamen ücretsiz fantastik gerilim aksiyon filmi “Dokuzuncu Bölge” HD kalitesinde izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Orjinal İsmi District 9

IMDB Puanı

Yıl

Ülke Amerika Canada New Zealand South Africa

Yönetmen Neill Blomkamp

Oyuncular Jason Cope Nathalie Boltt Sharlto Copley Sylvaine Strike

Ödüller 4 Oscar Adaylığı. Diğer 31 ödül & 111 adaylık.

Yapım Şirketi Sony Pictures/Screen Gems

Süre 112 dakika

Kategori Aksiyon Filmleri,Bilim Kurgu Filmleri,Gerilim Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!

film makinesi

animasyon film

film makinesi
çizgi film
hd film
korku film