Fahrenheit 451 (2018) Filmi Full izle

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Bilim Kurgu film izle
Telif ve şikayet için lütfen iletişime keçin. ( [email protected] ) #EvdeKal
Film Bilgileri

Fahrenheit 451 (2018) Filmi Full izle |720p|

Fahrenheit 451 izle – Uzak gelecekte Amerika’da totaliter bir toplum kuruluyor. İçinde herkesin kurallara ve düzenlemelere uyması gerekir. Şiddetli sansür ve güç var, her şeyi yapıyorlar, böylece insanlar kitap okumuyor, medya basmıyor. Hepsi bu kadar düşünmeyi, analiz etmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırmayı öğrenmiyorlar. Birkaç yıl boyunca okuma dava açıldı. Kitaplar bulunursa, derhal imha edilirler. Okumak akıl hastalığı veya suç sayılır. Edebiyat özel insanlar tarafından pişman olmadan yakılır, itfaiyeciler denir.

Filmin kahramanı “451 derece Fahrenheit” – Çavuş Guy Montag bunlardan biri. O ve müfrezesi çok sayıda eseri yok etti. Bir zamanlar kocaman bir kütüphaneyi yok etmeye yöneltme görevi verildi. Kitaplar Clarissa adında genç bir kıza aitti. Birkaç yıl boyunca değerli bir kütüphaneyi sakladı.

Clarissa ile daha yakından tanışan Guy, eylemlerinin doğruluğundan şüphe etmeye başlar. Ona ülkenin gerçek tarihinden gerçekleri anlatıyor. Kendine bir kitap bıraktı. Ama yakında adam belaya başlar. Polis onu avlıyor. Montague komplocu topluma bitişiktir. Kitaplardan bilgi üretmek için bir planları var. Kaptan Beatty adamı durdurmak için elinden geleni yapıyor. Kahraman planını yapacak ve diğer nesiller için bir şeyler kurtaracak mı?

IMDB Puanı

Yıl

Ülke

Yönetmen

Senaryo , ,

Oyuncular , , ,

Ödüller 5 Primetime Emmy Adaylığı. Diğer 3 ödül & 9 adaylık.

Yapım Şirketi HBO Films

Kategori Bilim Kurgu film izle,Dram film izle,Gerilim film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Sitemizde toplam 812 filmi izleyebilir, 29 kategoriye göz atabilir ve 26 yoruma bakabilirsiniz.