Film Bilgileri

Gretel ve Hansel (2020) Filmi |720p|

Gretel ve Hansel izle, Gretel & Hanselizle, Gretel & Hansel: Un siniestro cuento de hadas izle – Filmdeki Gretel, kardeşinden biraz daha yaşlıydı, bir süre sonra çok yetişkin bir bayan oldu. Onun yaşı bir iş bulmama izin verdi. Kardeşi ve deli anneyi gerekli her şeyi tam olarak sağlamak için bu gerekliydi. Ancak şu anda ahlaksız işveren, kızın işini yapmak için samimi ilişkilere ne kadar hazır olduğu ile ilgilenmeye başlıyor ve kendisine para teklif ediyor. Ancak Gretel böyle bir çalışmayı açıkça reddediyor.

Kızının tamamen başarısız olmasıyla öfkeli olan anne, çocuklarını evden çıkarmaya karar verir. Sonra çocuklar başka bir yerleşime geçmek için ormana girerler. Orada tek geceyi çocuklara yiyecek ve su veren iyi huylu bir ormancı ile birlikte geçirdiler. Tavsiye vermeye çalıştıktan sonra çocukların kesinlikle takip edeceği. Ama zor yolun önünde sadece kısa bir soluk vardı. Sonuç olarak, ana karakterler kayboldu.

Bir zamanlar oldukça bakımlı ve güzel bir ahşap eve rastlıyorlar. Uzaktan, evde çeşitli hediyelerle bir masa döşendiğini gözlemliyorlar. Holda onları fark ederek, hemen evlerine girmeyi teklif ediyor. Ancak bu nezaket şüphelidir.

Orjinal İsmi Gretel & Hansel

IMDB Puanı

Yıl

Ülke Amerika Canada Ireland South Africa

Yönetmen Oz Perkins

Oyuncular Alice Krige Jessica De Gouw Samuel Leakey Sophia Lillis

Süre 87 dakika

Kategori Fantastik Filmleri,Gerilim Filmleri,Korku Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!