Film Bilgileri

Hızlı ve Öfkeli 7 (2015) Filmi , |720p|

Hızlı ve Öfkeli 7 izle, Furious Seven izle – Üyeleri neredeyse aile olarak gördüğü Dominic Toretto ve ekibi birlikte birçok ciddi testten geçti. Bu insanlar ölümcül tehlikeye kayıtsızdır, onlar için hiçbir engel yoktur ve bir arkadaşın yardıma ihtiyacı varsa mümkün ve imkansız olan her şeyi yapacaklardır. Öngörülemeyen kötü adam Owen Shaw’un suç örgütünü yok eden Dominic’in adamları, sakin bir hayat yaşamaya karar vermenin zamanına karar veriyorlar.

Bununla birlikte, umutları gerçekleşmeye mahkum değildi: ölen Owen’ın davası, ölümünün intikamını almak ve suçluyu şu anda hissettiği aynı acı verici acıya düşüren hayali bir profesyonel deneyimli katil Deckard’a geçti.

Arkadaşlar tekrar bir araya geldi ve bir sonraki maceralara ve hoş olmayan sürprizlere hazırlar, çünkü yeni düşman buluşmak zorunda olduklarından çok daha tehlikeli. İntikam Deccard’ı sürüyor, akıllı, kurnaz, koşullarını dikte etmeye alışkın ve yolunda ortaya çıkan engelleri süpürme sözü verdi. Toretto ve yoldaşları zaten bir savaşçı kaybetti – Khan ve yıpranmış canlı ve iyi kurtulmak istiyorlarsa, korkusuzluk, yaratıcılık, beceriklilik ve elbette binicilerin fantastik yetenekleri işe yarayacak.

Orjinal İsmi Furious 7

IMDB Puanı

Yıl

Ülke Amerika Canada China Japan United Arab Emirates

Yönetmen James Wan

Oyuncular Jason Statham Michelle Rodriguez Paul Walker Vin Diesel

Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 33 ödül & 34 adaylık.

Yapım Şirketi Universal Pictures

Süre 137 dakika

Kategori Aksiyon Filmleri,Macera Filmleri,Suç Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!

film makinesi

animasyon film

film makinesi
çizgi film
hd film
korku film