İşlenmemiş Mücevherler (2019) Filmi Full izle

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Dram film izle
Telif ve şikayet için lütfen iletişime keçin. ( [email protected] ) #EvdeKal
Film Bilgileri

İşlenmemiş Mücevherler (2019) Filmi Full izle |720p|

İşlenmemiş Mücevherler izle, Kesilmemiş Taşlar izle, Uncut Gems izle – Filmin ana karakteri Howard Ratner. Tüm hayatı boyunca genç adam şık ve büyük New York’ta geçirdi. Erken çocukluğundan itibaren takılara ilgi gösterdi. Hiç kimse bunun hayatının bir parçası olacağını düşünemezdi. Howard büyüdüğünde ciddi şekilde iş yapmaya karar verdi. Küçük başladı. Şehrin dışında küçük bir kuyumcu. Arkadaşlar daha fazlasını başarabileceğine inanmadı. Ama adam kendine güveniyordu.

Birkaç yıl sonra işini genişletebildi. Neşeli adam gelecekte altın yüzmek ve hayatın tadını çıkarmak için her türlü çabayı göstermeye çalıştı. Ancak, planlar anında çöküyor. İşi için zor zamanlar geliyor. Gerçek şu ki, ana karakter sürekli olarak yerel casinoları ziyaret ediyor. Büyük bir galibiyetle çıktığı günler var.

Ancak oyunların heyecanı o kadar büyük ki, zaman zaman Howard kendini kontrol edemez. Miktarı elde etmek, yakışıklı daha fazla kazanma arzusu ile yanıyor. Ve bir kez iş için tasarlanan büyük miktarda para kaybediyor. O andan itibaren, işler onunla kötü gidiyor. Merkezi karakterin hepsi borçtadır. Bir akşam, her şeyi yok edebildi. Her şeyin düzeltileceği bir sinsi plan buluyor. Şimdi yüksek kaliteli hd 720 online ücretsiz İşlenmemiş Mücevherler (2019) filmini izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

Yıl

Ülke

Yönetmen ,

Senaryo , ,

Oyuncular , , ,

Ödüller 25 ödül & 71 Adaylık.

Yapım Şirketi A24

Kategori Dram film izle,Gerilim film izle,Gizem film izle,Suç film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Sitemizde toplam 800 filmi izleyebilir, 29 kategoriye göz atabilir ve 27 yoruma bakabilirsiniz.