Film Bilgileri

Kader Ajanları (2011) Filmi Türkçe , |720p|

Kader Ajanları izle, The Adjustment Bureau izle – David Norris ABD Kongresi’nde çalışıyor ve Amerika Birleşik Devletleri başkanlığına aday olmayı planlıyor. Ancak gazeteciler politikacıya karşı suçlayıcı bir materyal bulmayı başardılar ve onu seçim ırkından çıkardı. Haklı bir konuşma ile halka konuştuktan sonra, adam güzel bir kızla tanışır – Elisa. Gençler arasında sempati kopuyor ve telefon numaraları gönderiyorlar.

Bununla birlikte, Norris’in güzelliği arama şansı yok gibi görünüyor; bilinmeyen saldırganlar tarafından kaçırıldı. Haydutlar, yeni bir arkadaşla iletişim kurmaya devam ederse esirini misilleme ile tehdit eder. David durumu değerlendirir ve ani bir toplantıyı unutarak geri çekilmeye karar verir.

Daha sonra, kaçıranların vatandaşların kaderiyle ilgilenen Düzeltme Bürosu için çalıştıklarını öğrenir. Her bir kişi için, şirketin uzmanları bir yaşam yolu seçer ve hazırlanan tüm zorluklardan geçtiğinden emin olur. Eliza ve David ile yapılan toplantı şirket çalışanlarının planlarına dahil edilmedi, bu yüzden gençler arasındaki tüm iletişimi yasakladılar. Üç yıl sonra, ana karakter sevgilisiyle tekrar tanışır, bu sefer genç bayana yapışacak ve bırakmayacak, ancak bu karar hatalı görünüyor.

Orjinal İsmi The Adjustment Bureau

IMDB Puanı

Yıl

Ülke Amerika

Yönetmen George Nolfi

Oyuncular Emily Blunt Florence Kastriner Lisa Thoreson Matt Damon

Ödüller 1 ödül & 9 Adaylık.

Yapım Şirketi Universal Pictures

Süre 106 dakika

Kategori Bilim Kurgu Filmleri,Gerilim Filmleri,Romantik Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!

film makinesi

animasyon film

film makinesi
çizgi film
hd film
korku film