Kalashnikov (AK-47) 2020 Filmi Full izle

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Biyografi film izle
Telif ve şikayet için lütfen iletişime keçin. ( [email protected] ) #EvdeKal
Film Bilgileri

Kalashnikov (AK-47) 2020 Filmi Full izle |720p|

Kalashnikov izle, AK-47 izle – Mikhail Kalaşnikof savaşa katılıyor. Ve yakında herhangi bir silah mekanizmasını anında emmek için inanılmaz bir yetenek keşfeder. Kısa bir süre için filmi “Kalaşnikof” kahramanı bile incelenen silahların en küçük ayrıntılarını ortaya koymaktadır.

Bir gün, Michael ölümcül bir savaş görevini tamamlama görevini alır. Siparişi yerine getirmeyi başarıyor, ancak maliyet ciddi bir yaralanma. Sonuç olarak, Kalaşnikof hastanede kendilerini benzer bir durumda bulan diğer askerlerle bitiriyor.

Zaman geçirmeye çalışan Michael, yaratıcı bir faaliyete girmeye başlar. Yakında büyük potansiyele ve yüksek verimliliğe sahip yeni bir silah yaratmak için bir tat hissettiğini fark ediyor. “Kalaşnikof” filminin kahramanı, SSCB’nin en ünlü ve onurlu mucitleriyle yarıştığı çeşitli silah yarışmalarına katılmaya başlıyor. Aynı zamanda, Mikhail güzel kız Katya ile bir ilişki kurar. Sevgi ve mühendislik yeteneği, eşsiz bir yazar projesi geliştirmesine yardımcı olur. Buluşu Stalin Ödülünü alacak ve tüm dünyada en çok kullanılanlardan biri olacak.

IMDB Puanı

Yıl

Ülke

Yönetmen

Senaryo

Oyuncular , ,

Kategori Biyografi film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Sitemizde toplam 808 filmi izleyebilir, 29 kategoriye göz atabilir ve 27 yoruma bakabilirsiniz.