Ölümcül Tuzak (2008) Filmi Türkçe izle

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Dram film izle
Telif ve şikayet için lütfen iletişime keçin. ( [email protected] ) #EvdeKal
Film Bilgileri

Ölümcül Tuzak (2008) Filmi Türkçe izle |720p|

Ölümcül Tuzak izle, The Hurt Locker izle – Askeri drama türünde çekilen bu film, 2008 yılında tüm dünyanın ekranlarına gösterildi. Bu yılın en ikonik filmlerinden biri oldu. Resim, düşmanlıklar hakkında çok hacklenmiş bir komplo içeriyor, ancak nasıl çekildiğini içeriyor. Yönetmen Katherine Bigelow, filme çekerken daha fazla belgesel çekmek için birkaç amatör kamera kullandı. Senarist Mark Boal ile birlikte kaset yapımcısı olarak da görev yaptı.
Filmin konusu hakkında biraz. Her ordunun kurtarılmış bölgelerin temizlenmesi ile ilgilenen özel mühendis birimleri vardır. Ölümlü bir tehlikeye maruz kalırken, Irak şehirlerinden birinin çalışmasına katılan böyle bir müfrezedir. James bu kadrodaki mühendislerden biri; onun için tehlikeye rağmen benimki daha eğlenceli bir oyun gibi. Onun için savaş bir kader armağanıdır, ancak tehlikeyi tamamen yaşayarak hissedebilir.
Boş zamanınız varsa, web sitemizle iletişime geçebilirsiniz ve doldurmanıza yardımcı olacağız. “Fırtınanın Efendisi” adlı çevrimiçi filmi tamamen ücretsiz ve yorucu bir kayıt olmadan benzersiz film portalımızda yüksek HD kalitesinde izleyin.

IMDB Puanı

Yıl

Ülke

Yönetmen

Senaryo

Oyuncular , , ,

Ödüller 6 Oscar Kazandı. Diğer 119 ödül & 129 adaylık.

Yapım Şirketi Summit Entertainment

Kategori Dram film izle,Gerilim film izle,Savaş film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Sitemizde toplam 809 filmi izleyebilir, 29 kategoriye göz atabilir ve 26 yoruma bakabilirsiniz.