Tehlike Bir – Danger One (2018) Filmi Full izle

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Aksiyon film izle
Telif ve şikayet için lütfen iletişime keçin. ( [email protected] ) #EvdeKal
Film Bilgileri

Tehlike Bir – Danger One (2018) Filmi Full izle |720p|

Tehlike Bir izle, Danger One izle – Dean sıradan bir ambulans adamı. Acil tıbbi bakıma muhtaç insanlara yardım etmek için şehirde dolaştığı her vardiya. Dean, çalışması için hak ettiği bir ödül almaz ve küçük bir maaş için kendini beslemek ve çok sayıda fatura ile zamanında ödeme yapmak için çalışmaya devam eder. Meslektaşları ve yarı zamanlı arkadaşları da aynı varoluşu ortaya çıkarıyor, ancak Dean gibi çalışmalarına katılmayacaklar.

Ve hastalar erkeklere çok farklı geliyor. Bir gün, hemşireler korkunç bir kaza mahalline gelir ve yaralı bir genci arabalarına yükler. Bilinçsizdir ve resüsitasyona ihtiyaç duyar ve Dean gerekli yardımı sağlamak için ceketini açar. Sonra kumaşın altında şüpheli bir yoğunluk bulur ve kısa sürede öğrenir – astarın altına büyük miktarda para dikilir.

Adamlar zor bir seçim ile karşı karşıya: ya polise para veriyorlar ve açık bir vicdanla, eve gitme, zengin olma fırsatı ile ayrılma ya da başkalarının tasarruflarını cebine koyma ve yeni bir hayata başlayabilme. İkinci seçenek tercih edilir ve arkadaşlar çılgın bir ikramiyeyi paylaşır. Doktorlar hala uyanıklarında bu paranın amaçlandığı haydutlar ve yolsuz polis memurları olduğunu bilmiyorlar.

IMDB Puanı

Yıl

Ülke

Yönetmen

Senaryo

Oyuncular , , ,

Yapım Şirketi Freestyle Digital Media

Kategori Aksiyon film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Sitemizde toplam 831 filmi izleyebilir, 29 kategoriye göz atabilir ve 26 yoruma bakabilirsiniz.