The Way Back (2020) Filmi Full izle

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Dram film izle
Telif ve şikayet için lütfen iletişime keçin. ( [email protected] ) #EvdeKal
Film Bilgileri

The Way Back (2020) Filmi Full izle |720p|

The Way Back izle – Yıllar önce Jack Cunningham büyük umutlar verdi. Yetenekli bir basketbolcuya parlak bir spor kariyeri vaat edildi, ancak bilinmeyen nedenlerden dolayı bir noktada eğitimi atlamaya başladı ve biraz sonra alkol ve uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle tamamen profesyonel sporları bırakmak zorunda kaldı.

Karısı, kocasıyla akıl yürütmek ve onu içmeyi bırakmasını uzun süre denedi. Sadece zihnini geçen tüm olası yöntemleri kullandı – şantaj, tehditler ve gözyaşları kullanıldı, önde gelen doktorların konsültasyonları ve rehabilitasyon merkezlerinde pahalı tedavi denendi, ancak her şey işe yaramadı. Bir zamanlar sevgili kişinin uçuruma yuvarlanmasını izleyemeyen kadın eşyalarını topladı ve gitti.

Para, şöhret, aile kaybeden eski atlet, memleketine ailesine dönmeye karar verir – ona inanmaya devam eden tek kişi. Orada, ana karakter aniden ikinci bir şans kazanır – yerel bir okulda ikinci sınıf bir basketbol takımına koçluk yapması önerilir. Teorik olarak, bu gençler asla büyük liglere giremezler, ancak antrenör için bu bir onur meselesi haline gelir ve öğrencileri zafere taşımak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.

IMDB Puanı

Yıl

Ülke

Yönetmen

Senaryo ,

Oyuncular , , ,

Kategori Dram film izle,Spor film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Sitemizde toplam 812 filmi izleyebilir, 29 kategoriye göz atabilir ve 26 yoruma bakabilirsiniz.