Tuscaloosa (2019) Filmi Full izle

  1. Film izle
  2. >
  3. ✅ Dram film izle
Telif ve şikayet için lütfen iletişime keçin. ( [email protected] ) #EvdeKal
Film Bilgileri

Tuscaloosa (2019) Filmi Full izle |720p|

Tuscaloosa izle – Billy adında genç bir çocuk zamanını bir psikiyatri hastanesinde geçirir. Hayır, herhangi bir rahatsızlığı yoktur, sadece babası bu klinikteki ana doktordur. Sıkıcı can sıkıntısını gidermeye çalışan kahraman, bu sağlık kurumunun yöneticisi ile saatlerce konuşuyor ve aynı zamanda bazı yeterli hastalarla dostane ilişkiler kuruyor.

Genç adamın tüm boş hayatı hastanede büyüleyici Virginia ile tanıştıktan sonra tersine döner. Bu kızın tedavi görmesine gerek yok, sadece babasının hastanede kalması nedeniyle burada zaman geçirmesi gerekiyor. Bu güzel kızın, her zaman doğru cevapları bulamadığı kahraman için birçok sorusu var.

Yavaş yavaş, bu gençler arasındaki dostluk daha romantik duygulara dönüşür, daha sonra kliniğin yakınındaki gölle gizlice buluşmaya başlarlar. Karakterler arasındaki aşk her geçen gün güçleniyor, ancak yakında Virginia ve Billy ciddi zorluklarla karşı karşıya kalacaklar. Gerçek şu ki, kızlar babalarını başka bir şehirde bulunan başka bir sağlık kurumuna transfer etmelidir. Aşıkların kalplerinin ayrılmasının nedeni bu olabilir.

IMDB Puanı

Yıl

Ülke

Yönetmen

Senaryo ,

Oyuncular , , ,

Kategori Dram film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Sitemizde toplam 800 filmi izleyebilir, 29 kategoriye göz atabilir ve 27 yoruma bakabilirsiniz.